Service Advisor

Date: 11 Apr 2024

Location: Riga, Latvia

Company: inchcape

Inchcape Motors Latvia aicina savā komandā

SERVISA MEISTARU (-I) / PIEŅĒMĒJU

Darba pienākumi

- Nodrošināt laipnu un atsaucīgu komunikāciju ar klientiem.

- Nodrošināt precīzu veicamo darbu, klientu sūdzību (klientu vēlmju) u.c. informācijas fiksēšanu.

- Nodrošināt precīzu Darba uzdevumu kartiņu noformēšanu.

- Veikt automašīnu  fizisku pieņemšanu no klientiem.

- Veikt automašīnu nodošanu servisam, nododot pēc iespējas precīzāku informāciju par klientu sūdzībām, vēlmēm u.c.

- Nodrošināt precīzu gala rēķinu sagatavošanu un tā detaļu izskaidrošanu klientiem.

- Veikt automašīnu atgriešanu klientiem.

- Nodrošināt precīzu nepieciešamo dokumentu sagatavošanu u.c.

Prasības kandidātiem

- Vēlama 1 gada pieredze līdzīgā amatā un/vai darbā dīlera autocentrā.

- Vēlama tehniskā izglītība.

- Precizitāte un augsta atbildības sajūta pret veicamajiem uzdevumiem.

- Ļoti labas komunikācijas prasmes un valodu zināšanas.

- Padziļināta interese par auto nozares aktualitātēm un vēlme

 patstāvīgi mācīties.

Mēs piedāvājam

- Aizraujošu darbu vienā no auto nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijā.

- Regulāras apmācības par autobūves tehnoloģiju jaunumiem.

- Mūsdienīgu, komfortablu un tehniski aprīkotu darba vidi.

- Veselības apdrošināšanu pēc 1 nostrādāta mēneša.

- Nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas.

- Darbinieku labumu programmu.

- Atalgojums no 2000 līdz 3100 € bruto, atkarībā no zināšanām, prasmēm un arī mērķu izpildes.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet pogu PIETEIKTIES!

NODROŠINĀT MOBILITĀTI PASAULES KOPIENĀM – ŠODIENAI, RĪTDIENAI UN LABĀKAI DZĪVEI!