SALES EXECUTIVE, USED CARS

Date: 20 Apr 2024

Location: Sofia, Bulgaria

Company: inchcape

ТЪРГОВЕЦ НА УПОТРЕБЯВАНИ АВТОМОБИЛИ
Ние сме ТМ Ауто ЕООД, официалният дилър на TOYOTA и LEXUS, част от групата INCHCAPE, най-големия международен дистрибутор на световни автомобилни брандове.
За нашите търговско-сервизни комплекси в София - ТМ Ауто на бул. Цариградско шосе и на бул. Сливница търсим:

(с доказан успешен професионален опит)

Основни отговорности:
• Представяне и промотиране на продуктите и услугите на компанията, и осъществяване на търговски сделки.
• Поддържане на активни контакти с настоящите и привличане на нови клиенти.
• Преговори, подготовка на оферти, поддържане на последваща комуникация, организиране на целия процес на продажба и предаване на автомобилите на крайните клиенти.

Изисквания:
• Отлични търговски умения и подход в обслужването на клиенти. Предишен опит в автомобилния бизнес е предимство.
• Отлични организационни, комуникационни и презентационни умения.
• Желание за работа с клиенти, интерес и силен фокус върху тях.
• Умение за работа в екип.
• Много добра компютърна грамотност (MS Excel, Word).
• Завършено или в процес на завършване на висше образование; английски език на работно ниво.
• Шофьорска книжка

Ние предлагаме:
• Работа за най-успешния автомобилен бранд; в компания с международно присъствие; в динамичен, подкрепящ и позитивен екип.
• Въведение в работата от ментор.
• Изключително привлекателно възнаграждение, зависещо от индивидуалния принос; пакет от социални придобивки.