Popardaviminio aptarnavimo specialistai ir technikai

Mūsų popardavimo skyriai vaidina pagrindinį vaidmenį kasdieninėje veikloje, teikiant visavusiškas paslaugas, įskaitant techninę priežiūrą, remontą, taip pat kėbulą ir kitas dalis. Naudodamiesi naujausiomis techninėmis priemonėmis, galėsite dirbti su kai kuriais prestižiškiausiais ir labiausiai vertinamais pasaulio prekių ženklais įspūdingoje moderniausioje aplinkoje. 

Mūsų popardavimo aptarnavimo skyriai siūlo techninę priežiūrą, kėbulą ir dalis per mūsų daugiakanalio mažmeninės prekybos tinklą ir daugelio prekių ženklų dalių platinimą. Šiuose skyriuose nustatyta daugybė skirtingų pareigų – nuo pameistrių iki dirbtuvių kontrolierių ir popardavimo vadov(i)ų. Mūsų popardavimo skyriai vykdo specialūs pramonėje pirmaujančių gamintojų mokymai, siekiant padėti jiems kelti kvalifikaciją.

Ieškome darbuotojų, kurie aistringai taiko savo įgūdžius, kad būtų pasiekti nustatyti tikslai, ir tai derinti su išskirtiniais klientų aptarnavimo įgūdžiais, kad suteiktume savo klientams geriausią įmanomą aptarnavimą po pardavimo.

Darbo pasiūlymai

Paieškos rezultatai pagal "". 1 puslapis iš 1, rodomi rezultatai nuo 1 iki 2 iš 2
Pavadinimas Vietovė Skyrius Data Sort descending
Mechanicien Diagnostique
Mechanicien Diagnostique Zaventem, Belgium
Zaventem, Belgium Aftersales & Technicians 2024-04-02
Procurement Manager
Procurement Manager United Kingdom
United Kingdom Support Functions 2024-03-25