LT-Supply Chain

Tiekimo grandinė

Kaip „Inchcape“ įmonė, „AutoNexus“ yra pirmaujanti automobilių teikėja, teikianti galutinio įvykdymo ir tiekimo grandinės sprendimus. „AutoNexus“, kaip integruotų, daugiakanalių automobilių įvykdymo sprendimų rinkos lyderė, siūlo pagal užsakymus pritaikytas paslaugas, tenkinant klientų reikmess, ir teikiamas sutelkiant visą dėmesį į kokybę, žinias ir išskirtinį klientų aptarnavimą. 

„AutoNexus nuolat kuria naujus metodus ir technologijas, kad jjos klientų galėtų siekti daugiau. Tai reiškia, kad nuolat ieškome, diegiame inovacijas ir pritaikome naujoves tolesnei raidai; kuriame produktą, kurį galėtume pateikti užsakymams, autonomines ir elektrines transporto priemones. Siekdamas tapti išpildančiu pasirinkimo partneriu, „AutoNexus“ turi pagreitinti ateitį. Turinti padalinius Australijoje ir Naujoje Zelandijoje, „AutoNexus“, yra aukščiausios klasės išpildymo ir tiekimo grandinės pasirinkimo partneris įmonėms ir prekių ženklų partneriams. Mūsų tiekimo grandinės pasiūlymas apima automobilių parko pertvarkymą, atnaujinimą ir priežiūrą, be transporto priemonių logistikos, dalių sandėliavimo, priedų įrengimo, antrinės rinkos produktų, patikrinimų prieš pristatymą ir paskirstymo bei atsargų valdymo paslaugų, skirtų keletui pirmaujančių automobilių prekių ženklų.

Ieškome darbuotojų, kurie dalijasi mūsų aistra teikti sklandžius, greitai reaguojančius ir novatoriškus sprendimus, kurie paremtų mūsų tiekimo grandinės operacijas ir prekės ženklo partnerių reikalavimus.

Darbo pasiūlymai

Paieškos rezultatai pagal "". 1 puslapis iš 1, rodomi rezultatai nuo 1 iki 2 iš 2
Pavadinimas Vietovė Skyrius Data Sort descending
Diagnostic Mechanic Toyota
Diagnostic Mechanic Toyota Zaventem, Belgium
Zaventem, Belgium Aftersales & Technicians 2024-06-28
Mechanicien Diagnostique
Mechanicien Diagnostique Zaventem, Belgium
Zaventem, Belgium Aftersales & Technicians 2024-06-28