LT-Support Functions

Paramos funkcijos

Mūsų verslas tampa stipresnis ir sėkmingesnis, kai prie mūsų prisijungia talentingi žmonės, atnešantys naujų perspektyvų. Stengsimės panaudoti įgūdžius ir žinias, kurias įgijote per savo karjerą, ir pasiūlysime dar daugiau naujos patirties.

Mūsų skirtingų skyrių profesionalai padeda partneriams visose rinkose, kuriose veikiame, ir užtikrina, kad turime viską, kad pasiektume savo tikslus ir būtume sėkmingi. Kiekviena mūsų verslo partnerių komanda užtikrina, kad yra savo srities lyderė. 

Nesvarbu, ar jūsų stiprybė yra skaičiai, žmonės ar kūrybinės idėjos, Inchcape neabejotinai atsiras jums tinkantis vaidmuo. Mūsų kvalifikuotose komandose galite realizuoti save tokiose srityse kaip:

• HR
• Teisė
• Pirkimai
• Strategija ir planavimas 
• Finansai
• Rinkodara
• IT ir skaitmenizavimas

Ieškome žmonių iš įvairių sričių, sektorių ir profesijų. Nepriklausomai nuo jūsų išsilavinimo, Inchcape yra pasirengusi jums padėti daryti pokyčius. O jeigu mums reikia specialių įgūdžių ir patirties, pareigų aprašymuose ir skelbimuose visada aiškiai nurodome konkrečius reikalavimus.

Inchcape grupės profesionalų komandos padeda mūsų kolegoms visose rinkose. Kiekvienas iš grupės palaikymo skyrių bendradarbiauja su rinkomis, padedamas siekti kuo geresnių rezultatų. Grupės pozicijos dažniausiai būna tarptautinės, strateginės ir projektinės.
 

Darbo pasiūlymai

Paieškos rezultatai pagal "". 1 puslapis iš 1, rodomi rezultatai nuo 1 iki 2 iš 2
Pavadinimas Vietovė Skyrius Data Sort descending
Mechanicien Diagnostique
Mechanicien Diagnostique Zaventem, Belgium
Zaventem, Belgium Aftersales & Technicians 2024-05-30
Diagnostic Mechanic - Toyota
Diagnostic Mechanic - Toyota Zaventem, Belgium
Zaventem, Belgium Aftersales & Technicians 2024-05-30