LT-Students, Graduates & Trainees

Studentai (-ės), absolventai (-ės) ir praktikantai (-ės)

„Inchcape“ siūlome įvairias programas, kurios teikia plačias galimybes ir patirtį, remiančią jus jūsų karjeros pradžioje.  Mūsų ankstyvosios karjeros galimybės apima mokinystę, paskutinio kurso stendentus ir absolventus, per įvairias pasaulines pareigas ir rinkas.

Ar baigiate mokyklą, universitetą ar pradedate naują karjerą, teikiame plačias galimybes ir patirtį, remiančią jus jūsų karjeros pradžioje. Taip padedame ugdyti reikiamus įgūdžius ir požiūrį, kad atvertume ir pasiektume visą potencialą.

Mokinystė

Mokinystė yra puikus būdas jums užsidirbti, kol mokotės ir leidžia mums pasiūlyti alternatyvią galimybę besimontantiems kolegijose. Įgysite neįkainuojamos patrities pasirinkoje srityje, siekdami pripažintos kvalifikacijos.

Paskutinio kurso studentai

Mūsų stažuotės galimybės skirtos iškelti iššūkį jums ir paremti jus, sukuriant darbo aplinką ir teikiant jums reikiamas gaires, kurios leistų jums siekti karjeros.  Padėsime jums ugdyti įgūdžius ir leisti pajusti, ką reiškia dirbti pasaulinėje įmonėje. Stažuotė - puiki galimybė perspektyviems darbuotojams (-oms), kurie (-ios) pasirengę (-usios) pasinerti ir patirti įvairų nuolat besikeičiančio darbo pasaulį.   

Savo stažuotės metu atliksite konkretų darbą ar vykdysime konkretų projektų. Šis projektas bus ne tik naudingas, bet leis užmegzti ryšius su bendradarbiais įmonėje ir padės mums siekti sėkmės.  

Vertiname, kad dirbdami galite pakliūti į jums naują aplinką, kurioje jums bus skirtas instruktorius. Jie pateiks jūsų darbo gaires, atsiliepimus apie pagrindinius jūsų rezultatus ir palaikys jūsų šiuo etapu, užtikrindami, kad tikrai padėtume jums nukreipti savo karjerą norima linkme. 

Absolventai (-ės)

Kaip absolventas, atliksite daugiau nei seksite mūsų vadovavimu - išmoksite vaidinti svarbų vaidmenį priimdami sprendimą ir teikdami įkvėpimą kitiems.  Teikiant paramą ir mokymą, suteiksime jums galimybę prisidėti prie mūsų darbo, kuris formuos mūsų įmonės veiklą šiandien ir ateityje tiek mūsų klientams ir bendradarbiams.

Remiantis mūsų absolventų programa skatinsime jus siekti viso potencialo. Turėsite galimybę dirbti įvairiose pareigose ir patariant patyrusiems (-ioms) darbuotojams (-oms).  Bendradarbiaudami parengsime jums tinkantį planą ir turinį.  Įtrauksime jus į pagrindinius projektus ir skirsime įvairias pareigas, kurios padės priimti informuotus sprendimus dėl savo būsimosios karjeros.  Būsime šalia jūsų kiekviename jūsų karjeros žingsnyje, padėsime ugdyti jau turimus įgūdžius, išmokdami ir įgydami naujų sugebėjimų. Baigę programą, žengsite didelį karjeros žingsnį „Inchcape“ įmonėje ir išbandyti pareigas, kurios atitinka jūsų lūkesčius.

Darbo pasiūlymai

Paieškos rezultatai pagal "". 1 puslapis iš 1, rodomi rezultatai nuo 1 iki 2 iš 2
Pavadinimas Vietovė Skyrius Data Sort descending
Diagnostic Mechanic Toyota
Diagnostic Mechanic Toyota Zaventem, Belgium
Zaventem, Belgium Aftersales & Technicians 2024-06-28
Mechanicien Diagnostique
Mechanicien Diagnostique Zaventem, Belgium
Zaventem, Belgium Aftersales & Technicians 2024-06-28