PL-Aftersales & Technicians

Obsługa posprzedażna i technicy

Nasze zespoły obsługi posprzedażowej odgrywają kluczową rolę w codziennych operacjach Inchcape, zapewniając pełen zakres usług, w tym konserwację, naprawy, prace karoseryjne oraz części zamienne. Będziesz mieć okazję pracować z najbardziej prestiżowymi i podziwianymi markami na świecie w imponujących, najnowocześniejszych środowiskach, używając najbardziej zaawansowanych technicznie narzędzi. 

Nasze zespoły posprzedażowe oferują serwis, prace karoseryjne oraz części zamienne poprzez sieć detaliczną typu omni-channel. Zapewniają również dystrybucję części całej gamy producentów. Zespoły te składają się z wielu różnych stanowisk, od praktykantów po kontrolerów warsztatowych i kierowników obsługi posprzedażowej. Członkowie naszych zespołów posprzedażowych mają zapewnione specjalne, czołowe w branży szkolenia producentów, pomagające im w rozwoju kariery zawodowej.

Szukamy osób, które chcą z pasją wykorzystać swoje umiejętności do osiągania śmiałych, jednak w pełni osiągalnych celów i które mogą połączyć to z wyjątkowymi zdolnościami do obsługi klienta celem zapewnienia naszym klientom najlepszej obsługi posprzedażowej.

Istotne stanowiska pracy

Szukaj wyników dla "". Strona 1 z 1, wyniki od 1 do 3 z 3
Tytuł Lokalizacja Dział Data Sort descending
Indirect Procurement Manager United Kingdom Support Functions 3 maj 2024
Diagnostic Mechanic - Toyota
Diagnostic Mechanic - Toyota Zaventem, Belgium
Zaventem, Belgium Aftersales & Technicians 1 maj 2024
Mechanicien Diagnostique
Mechanicien Diagnostique Zaventem, Belgium
Zaventem, Belgium Aftersales & Technicians 1 maj 2024