Obsługa posprzedażna i technicy

Nasze zespoły obsługi posprzedażowej odgrywają kluczową rolę w codziennych operacjach Inchcape, zapewniając pełen zakres usług, w tym konserwację, naprawy, prace karoseryjne oraz części zamienne. Będziesz mieć okazję pracować z najbardziej prestiżowymi i podziwianymi markami na świecie w imponujących, najnowocześniejszych środowiskach, używając najbardziej zaawansowanych technicznie narzędzi. 

Nasze zespoły posprzedażowe oferują serwis, prace karoseryjne oraz części zamienne poprzez sieć detaliczną typu omni-channel. Zapewniają również dystrybucję części całej gamy producentów. Zespoły te składają się z wielu różnych stanowisk, od praktykantów po kontrolerów warsztatowych i kierowników obsługi posprzedażowej. Członkowie naszych zespołów posprzedażowych mają zapewnione specjalne, czołowe w branży szkolenia producentów, pomagające im w rozwoju kariery zawodowej.

Szukamy osób, które chcą z pasją wykorzystać swoje umiejętności do osiągania śmiałych, jednak w pełni osiągalnych celów i które mogą połączyć to z wyjątkowymi zdolnościami do obsługi klienta celem zapewnienia naszym klientom najlepszej obsługi posprzedażowej.

Istotne stanowiska pracy

Szukaj wyników dla "". Strona 1 z 1, wyniki od 1 do 2 z 2
Tytuł Lokalizacja
Technicien Diagnostique (hors-catégorie) Zaventem, Belgium
IT Specialist
IT Specialist Peetri, Estonia
Peetri, Estonia