PL-Support Functions

Funkcje wsparcia

Nasza firma staje się silniejsza i odnosi większe sukcesy, gdy dołączają do nas utalentowane osoby, zdolne do wniesienia świeżego spojrzenia. Będziemy dążyć do wykorzystania umiejętności i wiedzy zdobytych przez Ciebie w toku kariery zawodowej i zaoferujemy Ci wspaniałe doświadczenia, które tę wiedzę i umiejętności jeszcze bardziej wzbogacą. 

Nasi profesjonaliści wspierają swoich współpracowników działu operacji na wszystkich rynkach, na których działamy, co zapewnia nam możliwie najlepsze warunki do osiągnięcia sukcesu. Każdy z naszych profesjonalnych zespołów wsparcia biznesowego dba o wyznaczanie kierunków rozwoju w dziedzinie, w której się specjalizuje. 

Niezależnie od tego, czy Twoją mocną stroną są liczby, ludzie, czy kreatywne pomysły, Inchcape z pewnością odnajdzie dla Ciebie odpowiednią rolę.  W naszych zespołach usług specjalistycznych znajdziesz szanse rozwoju w takich obszarach, jak:

•    Zasoby ludzkie
•    Prawo
•    Zamówienia
•    Strategia i planowanie
•    Finanse
•    Marketing
•    IT i Cyfryzacja.

Chcemy, by dołączyły do nas osoby reprezentujące różne dziedziny, branże i zawody.  Bez względu na rodzaj Twojego doświadczenia i wykształcenia, w Inchcape oferujemy możliwości rozwoju i wywierania wpływu na porządek rzeczy. Jeśli wymagamy specjalistycznych umiejętności i doświadczenia, zawsze jasno określamy konkretne wymagania w opisach stanowisk i ogłoszeniach o pracę.

Charakter stanowisk w Grupie wspiera naszych współpracowników na wszystkich rynkach. Każdy z zespołów Wsparcia Grupy współpracuje z naszymi rynkami, aby zapewnić nam możliwie najlepszą pozycję do osiągnięcia sukcesu.  Nasze stanowiska mają głównie charakter międzynarodowy, strategiczny i projektowy.

Istotne stanowiska pracy

Przeglądaj oferty pracy z tej kategorii