PL-Supply Chain

Łańcuch dostaw

Jako firma należąca do grupy Inchcape, AutoNexus jest czołowym dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie realizacji i łańcucha dostaw dla branży motoryzacyjnej. Jako lider rynku zintegrowanych, wielokanałowych rozwiązań w zakresie realizacji zamówień składanych w domenie motoryzacyjnej, AutoNexus oferuje usługi dostosowane do potrzeb swoich klientów, świadczone z niezmiennym naciskiem na jakość, doświadczenie i niezrównaną obsługę klienta.  

Firma AutoNexus nieustannie rozwija nowe techniki i technologie, aby jeszcze silniej i dalej napędzać swoich klientów. Oznacza to ciągłe poszukiwanie, wprowadzanie innowacji i wychodzenie poza ich granice, aby znaleźć lepszą drogę naprzód; oznacza to budowanie środowiska pracy, które będzie gotowe na usługi na zasadzie subskrypcji, pojazdy autonomiczne i elektryczne. Ponieważ aby zostać partnerem w zakresie realizacji zamówień wybieranym przez klientów, AutoNexus musi przyspieszyć pojawienie się przyszłości. Dzięki posiadaniu swoich punktów w całej Australii i Nowej Zelandii, firma AutoNexus jest doskonałym partnerem w zakresie realizacji zamówień i łańcucha dostaw, wybieranym przez firmy i partnerów marki. Nasza oferta łańcucha dostaw obejmuje konwersję floty, renowację i konserwację, a także logistykę pojazdów, magazynowanie części, montaż akcesoriów, produkty rynku wtórnego, inspekcje przed dostawą oraz usługi dystrybucji i zarządzania zapasami dla kilku czołowych marek samochodowych.

Szukamy osób, które podzielają naszą pasję do dostarczania bezproblemowych, szybkich i innowacyjnych rozwiązań wspierających nasze operacje w łańcuchu dostaw i wymagania partnerów marki.

Istotne stanowiska pracy

Szukaj wyników dla "". Strona 1 z 1, wyniki od 1 do 2 z 2
Tytuł Lokalizacja Dział Data Sort descending
Diagnostic Mechanic Toyota
Diagnostic Mechanic Toyota Zaventem, Belgium
Zaventem, Belgium Aftersales & Technicians 28 cze 2024
Mechanicien Diagnostique
Mechanicien Diagnostique Zaventem, Belgium
Zaventem, Belgium Aftersales & Technicians 28 cze 2024