Rozwiązania cyfrowe i technologiczne

Zespół ds. rozwiązań cyfrowych Inchcape odpowiedzialny jest za dostarczanie światowej klasy danych, technologii cyfrowych, usług z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz rozwiązań wzbudzających absolutną satysfakcję partnerów naszej marki i jej klientów.

Zespół ds. rozwiązań cyfrowych jest kluczowy dla naszej strategii i długoterminowego sukcesu działalności całej organizacji. Inwestujemy, aby stworzyć czołowe w branży zespoły techniczne o odpowiednich zdolnościach i umiejętnościach, które pomogą w rozwoju naszej organizacji.

Dane, analityka, wywiad biznesowy i automatyzacja

Dane leżą w sercu naszej strategii biznesowej, a nasze zespoły ds. danych, analityki, wywiadu biznesowego i automatyzacji stanowią siłę napędową globalnych działań firmy w zakresie wywiadu biznesowego.  Nasi naukowcy i inżynierowie danych wykorzystują najnowocześniejsze technologie analityczne, aby dostarczać użyteczne dane, wiedzę i przegląd sytuacji naszym kolegom z wewnątrz firmy oraz partnerom zewnętrznym.

Sieć, bezpieczeństwo i infrastruktura

Nasz multidyscyplinarny zespół ds. sieci, chmury i infrastruktury buduje globalne centrum dystrybucji technologii, w którym będziemy realizować projekty od konsolidacji centrów danych i migracji do chmury, po systemy i usługi do monitorowania i zarządzania siecią.

Digital eXperience Platform (DXP)

Ponieważ coraz więcej naszych klientów realizuje część, a czasem całość swojej podróży zakupowej w trybie online, dopasowane do ich potrzeb rozwiązanie o światowej klasie staje się coraz ważniejsze zarówno dla nich, jak i dla naszych partnerów handlowych.  Nasz zespół DXP odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu naszym klientom bezproblemowego i satysfakcjonującego doświadczenia podczas całego procesu zakupowego, jak również w toku opieki posprzedażowej.  Nasz zespół DXP ściśle współpracuje z niektórymi liderami branży w zakresie doświadczenia klienta i zarządzania relacjami.

Bezpieczeństwo

Nasz zespół ds. cyberbezpieczeństwa odgrywa istotną rolę we wzmacnianiu naszego cyfrowego bezpieczeństwa, w tym w zapobieganiu, wykrywaniu, analizowaniu i reagowaniu na incydenty związane z cyberbezpieczeństwem.  To szybko rozwijający się zespół, który pomaga zminimalizować oddziaływanie zdarzeń z zakresu bezpieczeństwa i który zapewnia niezakłócone kontynuowanie krytycznych operacji biznesowych. 

Istotne stanowiska pracy

Szukaj wyników dla "". Strona 1 z 1, wyniki od 1 do 3 z 3
Tytuł Lokalizacja
Specjalista ds. Wsparcia IT
Specjalista ds. Wsparcia IT Swadzim, Poland
Swadzim, Poland
Technicien Diagnostique (hors-catégorie) Zaventem, Belgium
IT Specialist
IT Specialist Peetri, Estonia
Peetri, Estonia