PL-Digital & Technology

Rozwiązania cyfrowe i technologiczne

Zespół ds. rozwiązań cyfrowych Inchcape odpowiedzialny jest za dostarczanie światowej klasy danych, technologii cyfrowych, usług z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz rozwiązań wzbudzających absolutną satysfakcję partnerów naszej marki i jej klientów.

Zespół ds. rozwiązań cyfrowych jest kluczowy dla naszej strategii i długoterminowego sukcesu działalności całej organizacji. Inwestujemy, aby stworzyć czołowe w branży zespoły techniczne o odpowiednich zdolnościach i umiejętnościach, które pomogą w rozwoju naszej organizacji.

Dane, analityka, wywiad biznesowy i automatyzacja

Dane leżą w sercu naszej strategii biznesowej, a nasze zespoły ds. danych, analityki, wywiadu biznesowego i automatyzacji stanowią siłę napędową globalnych działań firmy w zakresie wywiadu biznesowego.  Nasi naukowcy i inżynierowie danych wykorzystują najnowocześniejsze technologie analityczne, aby dostarczać użyteczne dane, wiedzę i przegląd sytuacji naszym kolegom z wewnątrz firmy oraz partnerom zewnętrznym.

Sieć, bezpieczeństwo i infrastruktura

Nasz multidyscyplinarny zespół ds. sieci, chmury i infrastruktury buduje globalne centrum dystrybucji technologii, w którym będziemy realizować projekty od konsolidacji centrów danych i migracji do chmury, po systemy i usługi do monitorowania i zarządzania siecią.

Digital eXperience Platform (DXP)

Ponieważ coraz więcej naszych klientów realizuje część, a czasem całość swojej podróży zakupowej w trybie online, dopasowane do ich potrzeb rozwiązanie o światowej klasie staje się coraz ważniejsze zarówno dla nich, jak i dla naszych partnerów handlowych.  Nasz zespół DXP odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu naszym klientom bezproblemowego i satysfakcjonującego doświadczenia podczas całego procesu zakupowego, jak również w toku opieki posprzedażowej.  Nasz zespół DXP ściśle współpracuje z niektórymi liderami branży w zakresie doświadczenia klienta i zarządzania relacjami.

Bezpieczeństwo

Nasz zespół ds. cyberbezpieczeństwa odgrywa istotną rolę we wzmacnianiu naszego cyfrowego bezpieczeństwa, w tym w zapobieganiu, wykrywaniu, analizowaniu i reagowaniu na incydenty związane z cyberbezpieczeństwem.  To szybko rozwijający się zespół, który pomaga zminimalizować oddziaływanie zdarzeń z zakresu bezpieczeństwa i który zapewnia niezakłócone kontynuowanie krytycznych operacji biznesowych. 

Istotne stanowiska pracy

Szukaj wyników dla "". Strona 1 z 1, wyniki od 1 do 2 z 2
Tytuł Lokalizacja Dział Data Sort descending
Mechanicien Diagnostique
Mechanicien Diagnostique Zaventem, Belgium
Zaventem, Belgium Aftersales & Technicians 30 maj 2024
Diagnostic Mechanic - Toyota
Diagnostic Mechanic - Toyota Zaventem, Belgium
Zaventem, Belgium Aftersales & Technicians 30 maj 2024