PL-Sales & Customer Support

Sprzedaż i obsługa klienta

Zespoły sprzedaży i obsługi klienta mają kluczowe znaczenie dla powodzenia naszej działalności, ponieważ ich członkowie są pierwszymi osobami, które wchodzą w interakcję z naszymi klientami, gdy Ci zdecydują się na skorzystać z usług Inchcape.

Do zagadnienia obsługi klienta musisz podchodzić z pasją – nasze centra sprzedaży detalicznej oferują bowiem wiele możliwości – od ciepłego powitania w recepcji do zadbania o to, by klient odjechał swoim nowym wymarzonym samochodem. 

Zabieramy klienta w podróż od pierwszego przesłanego przez niego zapytania do realizacji transakcji, a nasza oferta jest kontynuowana w ramach naszej fantastycznej jakości opieki posprzedażowej. Niezależnie od tego, czy wchodzisz w interakcję z naszymi klientami bezpośrednio, online czy drogą telefoniczną, wyposażymy Cię w możliwości ciągłego zapewniania klientom niesamowitych doznań.

Doświadczenie w branży motoryzacyjnej nie jest niezbędne, ponieważ szukamy osób, które chcą zapewnić naszym klientom niezapomniane wrażenia.  Aby Cię w tym wesprzeć, oddamy Ci do dyspozycji całą naszą wiedzę i zapewnimy niezbędne szkolenia, których możesz potrzebować, aby odnieść powodzenie.

Istotne stanowiska pracy

Szukaj wyników dla "". Strona 1 z 1, wyniki od 1 do 3 z 3
Tytuł Lokalizacja Dział Data Sort descending
Indirect Procurement Manager United Kingdom Support Functions 3 maj 2024
Diagnostic Mechanic - Toyota
Diagnostic Mechanic - Toyota Zaventem, Belgium
Zaventem, Belgium Aftersales & Technicians 1 maj 2024
Mechanicien Diagnostique
Mechanicien Diagnostique Zaventem, Belgium
Zaventem, Belgium Aftersales & Technicians 1 maj 2024