Branże i usługi

Będąc firmą działającą w domenie motoryzacji, Inchcape oferuje szeroki zakres możliwości dla tych, którzy chcą rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę w branży handlowej i usługowej, dzięki współpracy z niektórymi z najbardziej prestiżowymi i podziwianymi markami na całym świecie.

Na naszych stanowiskach w sektorze handlowym i usługowym powierzymy Ci odpowiedzialność za zapewnienie kluczowego wsparcia w ramach naszych operacji łańcucha dostaw w takich domenach konwersja floty, renowacja i konserwacja floty, logistyka pojazdów, magazynowanie części i dystrybucji oraz usługi zarządzania zapasami dla marek-ikon świata motoryzacji.

Przykłady dostępnych stanowisk obejmują techników kontroli artykułów przed doręczeniem do klienta, operatorów wózków widłowych, przetwórców pojazdów, monterów akcesoriów, elektryków samochodowych, asystentów handlowych, techników-instalatorów, inspektorów pojazdów i wiele innych!

Szukamy osób, które połączą swoje unikalne umiejętności i wiedzę z naszym zaangażowaniem w zdyscyplinowane procesy, zapewnieniem jakości i zadowoleniem naszych klientów.

Istotne stanowiska pracy

Szukaj wyników dla "". Strona 1 z 1, wyniki od 1 do 2 z 2
Tytuł Lokalizacja
Technicien Diagnostique (hors-catégorie) Zaventem, Belgium
IT Specialist
IT Specialist Peetri, Estonia
Peetri, Estonia